Tooted

Liikumisabivahendid: kepid

Kepid

Kepid

Keppe kasutatakse üldjuhul n-ö risti, kahjustatud vasaku jala korral on kepp paremas käes ja vastupidi. Kepid on saadaval nii metallist kui puust ja erinevas pikkuses. Vaadake keppide valikut TENA veebipoes.


Liikumisabivahendid: küünarkargud

Küünarkark

Küünarkark

Tänu küünartoele on stabiilsem kui tavaline kepp. Küünarkarke kasutatakse üldjuhul paaris. Vaadake karkude valikut TENA veebipoes.Kaenlaalused kargud

Kaenlaalused kargud

Tänapäeval järjest vähem kasutust leidev abivahend. Pea meeles! Ära toetu kaenlaalusele, vaid sirgele käele (kaenlaaluste lümfisõlmede põletiku oht).


Liikumisabivahendid: käimisraamid

Käimisraam

Käimisraam

Kahe käega käsitsetavad liikumisabivahendid pakuvad kindlamat tuge kui kepid-kargud. Toetustasapinna (käepidemete) kõrgus maast on kergesti muudetav. Enamikku neist saab transportimiseks kokku panna.


Tualeti kasutamise abivahendid: potitool

Potitool

Potitool

Siibri ja prill-laua komplektiga varustatud spetsiaaltool. Väga lihtsalt muudetav istumiskõrgus. Vaadake potitoolide valikut TENA veebipoes.


Pesemise abivahendid: dušitool

Dušitool

Dušitool

Võimaldab kasutajal ennast pesta istudes. On olemas nii seina külge kinnitatavaid kui tabureti tüüpi toole. Vajaduse korral varustatud seljatoe ja/või käetugedega. Vaadake dušitoolide valikut TENA veebipoes.