NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

Siin on valik korduma kippuvaid küsimusi. Palun see läbi lugeda enne meiega ühenduse võtmist!

Tellimine

Kuidas tellida?

 • Leidke endale sobiv toode, valige kogus (ja suurus) ja klikkige “Lisa ostukorvi”. Teisi tooteid saate samal viisil korvi lisada.
 • Kui olete kõikide toodete korvi lisamise lõpetanud ja ei ole juba ostukorvis, siis klikkige üleval paremal nupul “Ostukoti” märgil. Kui tellimus vastab soovile, klikkige nupul “Mine maksma”.
 • Järgmisena saate valida, kas logida sisse, kui olete juba klient või sisestada kupongi (selle olemasolul) nime või numbri.
 • Samal lehel tuleb täita nõutud väljad ning soovi korral saate panna linnukese kastile „Loo omale konto“ – nii salvestab süsteem teie andmed, et edaspidi vältida nende igakordselt sisestamist. Juhul kui tellite paki pakiautomaati, siis ei vaja me teie kodust täpset aadressi (mille nõudmist ei saa me kahjuks antud süsteemist eemaldada). Seega võite täita tänava ja linna väljad vastavalt näiteks Tänav 1 ja Linn, et oleks üheselt arusaadav, et tegemist ei ole teie tegeliku aadressiga. Täpne kodune aadress on vajalik, kui tellite paki kulleriga koju.
 • Järgmisena saate valida, kas soovite kohaletoimetamist kulleri poolt teie soovitud aadressile või lähete pakile ise järele teie valitud pakiautomaati. Pakiautomaadi teenuse korral on kohustuslik mobiiltelefoni numbri sisestamine (tavaline lauatelefon ei sobi).
 • Märkides ära pakiautomaadi valiku, avaneb aken „Vali pakiautomaat“ – klõpsates sellele kastile avaneb nimekiri, kust saate valida omale sobiva kättesaamise koha.
 • Nüüd saate ka valida makseviisi – kas soovite kasutada pangalinki või soovite maksta arve alusel (pangaülekanne).
 • Enne, kui saate tellimuse lõpetada, tuleb panna linnuke kasti, mille taga tekst: “Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega”.
 • Seejärel klikkige “Esita tellimus”.
 • Kui valisite tasumise panga ülekandega, siis laekub teie e-maili aadressile arve, mille alusel saate teostada ülekande meie pangakontole. Kui valisite tasumise pangalingiga, siis suunatakse teid otse internetipanka, kus saate makse operatiivselt teostada. Suundudes pangast tagasi e-poodi, saadetakse teie e-mailiaadressile kinnituskiri koos informatiivse arvega.
 • Tellitud tooted paneme teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale makse laekumisest meie kontole.

Kohaletoimetamine

Kas ma saan oma tooteid igale aadressile tellida?

Kui olete ennast registreerinud kasutajaks, siis saate tellimusi saata erinevatele aadressidele valides “Minu aadressid” alt sobivad. Kui te ei soovi registreeruda, siis saame saata tellimuse vaid sellele aadressile, mille annate meile konkreetset tellimust vormistades.

Kui kiiresti tellitud tooted kätte saab?

Kui olete ennast registreerinud kasutajaks, siis saate tellimusi saata erinevatele aadressidele vali
Kõik tellimused saadetakse teile kulleriga tööpäevadel ajavahemikus kell 10.00-20.00 või vastavalt soovile pakiautomaati. Kaup jõuab peale arve tasumist kohale tavatingimustes kuni 4 tööpäevaga, Tallinnas ning lähiümbruses ka lühema ajaga. Kui kulleri poolt edastatud aeg ei sobi teile paki kättesaamiseks, saate seda muuta kulleri poolt edastatud sõnumi lingi kaudu. Transport üle Eesti on alates 120€ ostust tasuta. Väiksema väärtusega tellimusel lisandub teie valitud kohaletoimetamise kulu arvele.

Juhul, kui teie tellitud toode on laost otsas, siis teavitame teid elektronposti või telefoni teel hiljemalt järgmisel tööpäeval tellimuse täitmise viibimisest. Edasine sõltub teist – kas olete nõus ootama või kanname teile raha tagasi.

Maksmine

Miks on arve esitajaks TERESA OÜ?

Kuivaks.ee veebipoe kaupade ametlik müüja on TERESA OÜ. Müük toimub, kui klient on saatnud www.kuivaks.ee veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest ettemaksuarve alusel pangaülekandega või pangalingi kaudu. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist TERESA OÜ arvele, mistõttu kauba kohalejõudmise aeg võib edasi lükkuda ülekande viibimise aja võrra.

Kas toodete hinnad sisaldavad käibemaksu?

Kõikide toodete hinnad kuivaks.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu. Tellimuse esitamisel laekub koheselt ka teie poolt ankeedis täidetud e-maili aadressile tellimuse kinnitus ehk ettemaksu arve (makse tähtajaga 2 päeva). Arvel on eraldi näha ka käibemaksu summa.

Registreerimine

Esitan regulaarselt tellimusi ja sooviksin tellimused salvestada, et järgmine kord aega kokku hoida. Kuidas seda teha?

Klikkige lingil “Konto” esilehel päises paremal servas.

Täitke avanenud vormis kõik tärniga märgitud väljad. Väljad “E-maili aadress” ja “Kinnitage e-maili aadress” peavad olema täidetud sama sisuga. Samamoodi peab sisu klappima väljades “Sisestage uus salasõna” ja “Sisestage uus salasõna uuesti”.

Märgistage kast “Ostutingimused” (palun lugege need enne läbi), millega kinnitate, et nõustute tingimustega. Sisestage kasti tähed ja numbrid, mida näete pildil. Klikkige “Registreeri”.

Peaksite nüüd nägema teksti, mis kinnitab teie registreerumist. Kui olete sisestanud midagi valesti, siis ilmub veateade, mis näitab, kus viga on.

Miks peab registreerimise ajal pildi pealt tähed ja numbrid sisestama?

Tegemist on turvapildiga, mis aitab süsteemil inimeste ja arvutite vahel vahet teha. Sellega proovime ära hoida libakontode massiivset registreerimist.

Unustasin salasõna. Mis ma nüüd teen?

Kui olete salasõna unustanud, klikkige lingile “Unustasin salasõna”.

Teil palutakse sisestada oma e-maili aadress. Sisestage oma e-maili aadress ja klikkige sinisel noolel.

Teile saadetakse uus salasõna aadressile, mille sisestasite.

Kiri salasõnaga võib sattuda teie turvafiltrite kaudu ka meilboksi prügikasti või spämmi kausta. Palun kontrollige ka neid kaustu.

Me soovitame uus salasõna asendada teile sobivaga peale sisse logimist.

Kaupade tagastus ja pretensioonid

Mul läks tellimus valesti. Kuidas seda tühistada?

Kui soovite tellimust tühistada, helistage palun veebipoe klienditeeninduse numbrile 652 8588 (E-R 9.30-15.30). VÕS §-st 56 lg 1 ja 2 tulenevad õigused laienevad kõigile veebipoe klientidele. Ettemaksuarve, mis pole 3 päeva jooksul tasutud, annulleeritakse ja tellimus tühistatakse.

Tahan tellitud kauba tagasi anda. Kuidas seda teha?

Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema KASUTAMATA JA ORIGINAALPAKENDIS. Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi teie poolt etteantud pangaarvele 14 päeva jooksul. Kasutatud, rikutud ja avatud pakendeid ei kompenseerita.

Kuhu pretensioone võib esitada?

Pretensioonid võib esitada kirjalikult e-maili aadressile inkotuba@inkotuba.ee või posti teel saates TERESA OÜ, Karjavälja tn 4, 12918, Tallinn.