NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

Küpsiste kasutamine

Käesolev sait kasutab küpsiseid ja see lehekülje osa annab teile ülevaate sellest, kuidas küpsiseid kasutatakse ning kuidas saate reguleerida, kas küpsised alles hoida või kustutada.

Kuidas küpsist kustutada?

Enamik brausereid on automaatselt seadistatud küpsiseid vastu võtma. Võite küpsised oma brauseris blokeerida, ent pidage meeles, et sellega võite kaotada funktsioonid, mis on vajalikud veebisaidi korralikuks toimimiseks.

Kui soovite küpsiste kohta rohkem teavet, külastage veebisaiti www.aboutcookies.org, mis sisaldab põhjalikku ja sõltumatut teavet selle kohta, kuidas küpsiseid brauseri seadete abil blokeerida ning kuidas kustutada juba arvutis olevaid küpsiseid.

Küpsiste kustutamise kohta mobiiltelefonist vaadake telefoni kasutusjuhendist.

Mis on küpsis?

Infokillud, mis veebisaidilt teie arvutisse edastatakse, on tuntud „küpsiste” nime all.

Need ei ole arvutiprogrammid, vaid lihtsalt väikesed infofailid, mis võimaldavad veebisaitidel salvestada teavet kasutaja brausimismustrite kohta ning pääseda sellele teabele ligi.

Enamik veebisaite kasutab küpsiseid, sest need on osa tööriistadest, mis muudavad interneti kasutamise heaks kogemuseks. Küpsised võimaldavad veebilehtedel pakkuda isikustatud teenuseid (näiteks sisselogimise mäletamine, toodete hoidmine ostukorvis või asjakohase sisu näitamine).

Küpsiseid on mitut erinevat liiki: ajutised küpsised (sessiooniküpsised) kustutatakse, kui brauser sulgub; püsiküpsiseid ei kustutata, vaid need säilivad, kuni kasutaja need kustutab või kuni need aeguvad (see sõltub sellest, kui pika säilivusaja veebisait küpsisele programmeerinud on).

KUIVAKS.ee küpsiste nimekiri

Et saaksime teile pakkuda isikustatud kogemust, kasutab see sait küpsiseid. Iga kord, kui saiti kasutate, edastatakse küpsiseid ja/või pääsetakse neile ligi. Küpsised on loetletud allpool.

Rangelt vajalikud küpsised – need küpsised on väga vajalikud selleks, et saaksite veebisaidil ringi liikuda ja selle funktsioone kasutada, näiteks veebisaidi turvalistele aladele juurde pääseda. Ilma nende küpsisteta ei ole võimalik teile pakkuda teenuseid, mida olete soovinud – näiteks ostu sooritamist.

Toimimisküpsised – need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas veebisaiti kasutatakse, näiteks milliseid lehti külastatakse kõige enam ja kas kasutajad saavad veebisaitidelt veateateid. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldab külastaja tuvastada. Kogutav teave koondatakse kokku ning on seega anonüümne. Seda kasutatakse ainult selleks, et veebisaidi toimivust parandada.

Funktsionaalsusküpsised – need küpsised võimaldavad veebisaidil teie tehtud valikuid meeles pidada (nt teie nimi, keel või piirkond) ja pakkuda paremaid isikustatud funktsioone. Nende küpsiste kogutav teave võidakse muuta anonüümseks ning need ei saa jälgida teie brausimistegevust teistel veebisaitidel.

Sihtimis- ehk reklaamiküpsised – neid küpsiseid kasutatakse teile ja teie huvidele sihitud reklaamide pakkumiseks. Need piiravad ka seda, mitu korda reklaami näete, ning aitavad mõõta reklaamikampaania tõhusust. Need küpsised pannakse meie reklaamvõrgustikku TERESA OÜ loal. Need peavad meeles, et olete veebisaiti külastanud, ning seda teavet jagatakse teiste organisatsioonidega, näiteks reklaamijatega. Sageli ühendatakse sihtimis- ehk reklaamiküpsised mõne teise organisatsiooni pakutavate funktsioonidega.
Kasutustingimustega nõustumine

Nõustudes kasutustingimustega ja avades saidi ning kasutades seda, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate nõustuda meiepoolse küpsiste kasutamisega ka sätete abil, mis oma veebibrauseris teinud olete.

Kasutaja nõusolek

TERESA OÜ võib lubada teil postitada teavet, kommentaare või muid materjale meie saidile, sotsiaalmeedia võrgustikesse või muudesse veebiteenustesse. Seda tehakse selleks, et soodustada teabe liikumist TERESA OÜ ja meie toodete kohta. Palun pange tähele juriidilises deklaratsioonis esitatud kasutaja nõusolekuid (vt ülal).

Ärge esitage meile teavet teiste inimeste kohta, kui teil ei ole võimalik kinnitada, et teil on selleks nende nõusolek.