NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

60+ festival 5.-6.oktoobril Salmes!

60+ festival 5.-6.oktoobril Salmes!

Üle kogu Eesti kokku tulnud vanemaealiste seas populaarseks ürituseks kujunenud eakate festival toimub 5.–6. oktoobrini Tallinnas Salme Kultuurikeskuses juba seitsmendat korda. Sel aastal kannab see nime „60+ festivalˮ. Mullu külastas festivali ligi 4500 inimest.

Nii harivat kui meelelahutuslikku eesmärki kandva ainsa eakatele suunatud suurürituse raames saab osaleda loengutel, võtta osa töötubadest ja võimlemistundidest ning saada osa tantsuetendustest ja muusikast. Teiste seas esinevad loengutega Hiina meditsiini arst Rene Bürkland ja meditsiinidoktor Mihkel Zilmer, samuti on kohal näiteks MTÜ Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühing.

Tasuta kutsed 60+ festivalile on saadaval Apotheka apteekides. Festivalikutse tagab vaba sissepääsu Salme kultuurikeskuses toimuvatele esinemistele, töötubadele ja messile. Kohapeal on võimalik soetada 2-eurone pilet ka eriprogrammist osa saamiseks. Et selleaastane festival kannab loosungit „Meri kõneleb“, on eriprogrammi piletit ostes muu hulgas võimalik nautida Marko Matvere esituses merelaule ja kuulata tema meenutusi merereisidest. NB! Eriprogrammi pileteid saab osta ainult kohapealt ja broneerida neid ei saa.

Festivali ajakava: http://www.60plussfestival.ee/index.php/2016/09/05/ajakava/

Ootame Teid!

MTÜ Inkotuba