Tooted

Liikumisabivahendid: kepid

Kepid

Kepid

Keppe kasutatakse üldjuhul n-ö risti, kahjustatud vasaku jala korral on kepp paremas käes ja vastupidi. Kepid on saadaval nii metallist kui puust ja erinevas pikkuses. Vaadake keppide valikut TENA veebipoes.


Liikumisabivahendid: küünarkargud

Küünarkark

Küünarkark

Tänu küünartoele on stabiilsem kui tavaline kepp. Küünarkarke kasutatakse üldjuhul paaris. Vaadake karkude valikut TENA veebipoes.


Liikumisabivahendid: kaenlaalused kargud

Kaenlaalused kargud

Kaenlaalused kargud

Tänapäeval järjest vähem kasutust leidev abivahend. Pea meeles! Ära toetu kaenlaalusele, vaid sirgele käele (kaenlaaluste lümfisõlmede põletiku oht).


Liikumisabivahendid: käimisraamid

Käimisraam

Käimisraam

Kahe käega käsitsetavad liikumisabivahendid pakuvad kindlamat tuge kui kepid-kargud. Toetustasapinna (käepidemete) kõrgus maast on kergesti muudetav. Enamikku neist saab transportimiseks kokku panna.


Tualeti kasutamise abivahendid: potitool

Potitool

Potitool

Siibri ja prill-laua komplektiga varustatud spetsiaaltool. Väga lihtsalt muudetav istumiskõrgus. Vaadake potitoolide valikut TENA veebipoes.


Pesemise abivahendid: dušitool

Dušitool

Dušitool

Võimaldab kasutajal ennast pesta istudes. On olemas nii seina külge kinnitatavaid kui tabureti tüüpi toole. Vajaduse korral varustatud seljatoe ja/või käetugedega. Vaadake dušitoolide valikut TENA veebipoes.