Tugev urineerimise tung? (15.02.2016)

Tugev urineerimise tung? (15.02.2016)

Küsimus:
Tere! Mul on veider mure, veider vähemalt minu jaoks. Nimelt viimased 2 kuud on olnud tihedam urineerimise vajadus. Ei suuda isegi 50 km sõita, kui juba pean pissile saada, kannatades hakkab valus. Nüüd täna esimest korda, kui olin poest tulles 50 km sõitnud, tekkis väga suur urineerimise vajadus, suure ebamugavustunde lõi allapoole kõhtu. Proovisin siis koduni välja sõita, veel 6 km, kuid kahjuks ei kannatanud, ning autos tegin niiöelda “alla”. Seda on niivõrd piinlik kirjutada, kuna olen 27-aastane naine. Vastust ootama jäädes.

Vastus:
Tere, ei tasu piinlikkus tunda, kui esineb probleem, sest seda juhtub kõigil kellel on tegemist tung pidamatusega, seda ei suuda keegi tagasi hoida. Teil on tegemist ilmselt ägeda põletikuga, mis vajab ravi, selles osas saab aidata kas perearst kiiresti või siis pöörduda uroloogile. Vaja on välja selgitada, mis on probleemi aluseks, teostada täiendavad uuringud ja määrata ravi.

Arvan,et saata kiirelt seda teha ka kui pöördute erialaspetsialisti vastuvõtule kiiresti mõnda erakliinikusse tasuliselt, et saaab juba probleemiga tegelema hakata.

Lugupidamisega
Dr.G.Timberg