Vannilaud Etac Fresh

42,00

Etac Fresh on meeldiva ja mugava disainiga ning funktsionaalne vannilaud. Vannilaud on turvaliseks ja mugavamaks vanni siirdumiseks ja istumiseks. Vannilaud Etac Fresh on pälvinud hiljuti tunnustust oma suurepärase disaini ja funktsionaalsuse eest. Vannilaud on unikaalse kujuga – ühest otsast laiemana, teeb see vanni ja vannist välja liikumise lihtsaks ja turvaliseks.

NB! Tellimisel palume tarneks valida KULLER, sest toode ei mahu pakiautomaati.

Puhasta
ISO kood: - Kategooria:

Vannilaud on ühest otsast laiem ning vajadusel on võimalik teisele otsale lisada käepide. Keskmine osa on kitsam, et lihtsustada hügieenitoiminguid. Vannilaud sobitub ja kinnitub kindlalt vannile tänu neljale reguleeritavale toele.

Vannilaud tagab mugava istumise vanni servaga ühes tasapinnas. Vannilaual on piisavalt ruumi seebi ja teiste hügieenivahendite asetamiseks, mis tagab nende hea kättesaadavuse kasutajale. Lisada saab ka käepideme. Vannilaud on puhta, sileda ja kergesti puhastatava pinnaga.

Toode on valmistatud polüpropüleenist ja seda võib pesta seebi ja veega, pH 6-9 või 70% desinfitseeriva vahendiga. Võib pesta max 85o C juures.

Maksimum kasutaja kaal on 150kg.

Pikkus 69 cm 74 cm
Värv valge valge
Laius 36-27-30 cm 36-27-30 cm
Toote kaal 2,1 kg 2,3 kg
Kasutaja maksimaalne kehakaal 150 kg 150 kg
Reguleeritavate tugede vahe max 63,6 cm, min 39 cm max 68,6 cm, min 43.2 cm
Paksus 4 cm 4 cm

Vannilauale istumise juhis (suurema pildi avamiseks kliki pildid):

Komplekteerimine (suurema pildi avamiseks kliki pildid):

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.