NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

TENA Pants Plus Bariatric, puusa-ümbermõõdule 150-203cm

30,60

TENA Pants Plus Bariatric

TENA Pants Bariatric Plus imavad aluspüksid pakuvad lisakaitset ja mugavustunnet ning on mõeldud kliiniliselt ülekaalulistele inimestele, kellel esineb uriinipidamatus. Need tunduvad kandmisel tavaliste aluspükstena, võimaldades suuremat sõltumatust. Neid on kerge kasutada ja eemaldada. TENA Pants Bariatric imavad aluspüksid on saadaval suuruses XXL ja ühe imavusastmega.

  • TENA Pants Bariatric imavad aluspüksid sobituvad teie lähedase inimese keha kujuga
  • Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ebameeldiva lõhna tekkimist
  • Õhku läbilaskvad ja nahasõbralikud
Imavus
imavus-6
Puusaümbermõõt
XXL (150-203 cm) / 12 tk pakis

TENA Pants Bariatric imavad aluspüksid sobituvad teie lähedase inimese keha kujuga

TENA Pants Bariatric uriinipidamatuse korral kasutatavad imavad aluspüksid sobituvad teie lähedase inimese keha kujuga nii nagu aluspüksid. Imavad aluspüksid sobituvad keha kujuga ning tagavad, et mähe püsib õigel kohal. TENA Pants Bariatric imavad aluspüksid sobituvad keha kujuga, tagades teie lähedase inimese mugavus- ja kindlustunde.

Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ebameeldiva lõhna tekkimist

Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ebameeldiva lõhna tekkimist, tagades teie lähedase inimese värskustunde ja väärikuse.

Õhku läbilaskvad ja nahasõbralikud

TENA Pants Bariatric uriinipidamatuse korral kasutatavatel imavatel aluspükstel on täielikult õhku läbilaskev välismaterjal, mis võimaldab õhu liikumist. Võimaldavad vältida niiskustunnet, hoiavad teie lähedase inimese nahapinna tervena ja tagavad mugavustunde.

Tootel on lihtsalt eristatav esi- ja tagakülg

Värvilised kummid pihaosa tagumisel poolel aitavad teil kergesti eristada toote esi- ja tagakülge. Värviline kummist pihaosa näitab ka imavusastet.

Tänu lahtirebitavatele küljeõmblustele on neid lihtne eemaldada

TENA Pants Bariatric uriinipidamatuse korral kasutatavaid pükse on kerge eemaldada. Lihtsalt tõmmake küljeõmblused lahti ja eemaldage püksid.

Topeltlekkebarjäärid tagavad lisakaitse

TENA Pants Bariatric uriinipidamatuse korral kasutatavatel imavatel aluspükstel on lisakaitseks tõhusad lekkebarjäärid, mis toimivad nii lähedase inimese seismise, istumise kui ka lamamise ajal.

Suur imavus ja kiire vedeliku lukustamine mähkme sisusse tagavad pikaajalise kuivustunde

FeelDry-tehnoloogia võimaldab ka suure uriinikoguse kiiret imendumist. Uriin lukustub mähkmesse nii, et isegi surve avaldumisel mähkmele hoitakse vedelik nahapinnast eemal, mis teeb toote kasutajale veelgi mugavamaks. See on terve naha säilitamisel esmatähtis.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.