TENA Flex Super

21,3032,10

TENA Flex Super ConfioAir™ on täielikult õhku läbilaskev ja dermatoloogiliselt testitud naha tervise tagamiseks. ComfiStretch vöö lihtsalt haaratavate reguleeritavate kinnitustega võimaldab mähkme lihtsamat ja ergonoomilisemat vahetamist. Kõrge imavusega kahekihiline toode pakub head kaitset nii päevasel kui ka öisel kasutamisel. Õhku läbilaskev tekstiilisarnane materjal liibub mugavalt, pehmelt ja diskreetselt.

Imavus
imavus-7
Puhasta

Vöömähet on lihtsam ja mugavam vahetada

TENA Flex vöömähkmel on patenteeritud vöö, tänu millele saab mähet lihtsalt ja kiiresti vahetada. Lihtsalt kinnitage vöö ümber piha, seejärel kinnitage mähe vöö külge, kasutades laiu, kergesti haakuvaid takjakinniseid. Vööd võib kinnitada eest või tagant, olenevalt teie lähedase vajadustest.

TENA Flex ConfioAir™ on loodud mähkmepiirkonna nahka tervena hoidma

TENA Flex ConfioAir™ on täielikult õhku läbilaskev ja loodud mähkmepiirkonna nahka tervena hoidma Vöömähe jätab puusad ja reied suuremas osas katmata, tagades kuiva ja terve naha ning on kandjale mugav. Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud.

Tänu ComfiStretch vööle püsib mähe kindlalt ja mugavalt paigal

Pehme ja elastne vöö sobitub erinevate kehakujudega. Reiekuju järgiv elastne serv ja hääletud materjalid tagavad diskreetsuse ja kindlustunde.

Ergonoomiline – kaitseb tõendatult hooldaja alaselga liigse pingutuse eest

TENA Flex on vöömähe, mille vahetamine on lihtsam ja ergonoomilisem, ka iseendal kasutamiseks. On tõendatud, et võrreldes klassikaliste mähkmete ja kaheosaliste toodetega kaitseb TENA Flex vahetamisel hooldaja alaselga liigse pingutuse eest.

Mähkme kõrge imavusega sisu seob vedeliku kiiresti, pakkudes kaitset lekete eest

FeelDry™-tehnoloogia seob kiirelt mähkmesse ka suure uriinikoguse. Uriin lukustub mähkmesse ja püsib ka surve ajal nahapinnast eemal, mis teeb toote veel mugavamaks.

Lekkebarjäärid pakuvad täiendavat kindlustunnet

TENA Flex mähkme lekkebarjäärid pakuvad täiendavat kaitset, mis toimivad ka siis, kui kasutaja seisab, istub või lamab.

Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ammoniaagilõhna.

Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ammoniaagilõhna, tagades teie lähedase värskustunde ja väärikuse.

Vedelikuindikaator näitab, millal on õige aeg mähet vahetada

TENA Flex uriinipidamatuse hoolduseks kasutatavat mähet ei ole vaja vahetamisvajaduse hindamiseks eemaldada. Vedelikuindikaator toote välispinnal muutub mähkme vahetamise vajaduse korral kollasest siniseks.

Toote kiire ja lihtne leidmine kõikides säilitamisoludes

Toote värvikoodiga tähistatud imavustase ning selged suuruse ja toote tüübi tähised on esitatud nii pidamatuse korral kasutataval tootel kui ka pakil lihtsamaks leidmiseks, ka riiulil virnast.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.