NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

K-Y Jelle steriilne libesti, 82g

9,50

Steriilne vee baasil toodetud libesti on mõeldud eelkõige neile, kel miskipärast tavapärasemad libestid pole sobivad – ülitundlikus, haavandid jne.

Geel tagab kiire niisutuse ja toetab loomulikku määrdevõimet.
Libesti on neutraalse lõhnaga ja selle steriliseerivate omaduste pärast kasutatakse seda eelkõige meditsiiniliselt, kuid ka muudes valdkondades. Sobib kasutamiseks ka elektroteraapia, tsustoskoopia ja teiste samalaadsete uuringute läbiviimiseks. Samuti leevendab geel tupe kuivust.

Libesti sobib suurepäraselt kasutamiseks nii silikoon, kummi, lateksi kui ka teiste materjalidega. Libesti konsistents suurendab libedust, niisutades ja toites nahka. Selle koostises olevad
ained on steriliseeriva toimega, eemaldades baktereid ja mikroobid. Rasvavaba, vees lahustuv. Geel on läbipaistvat värvi ning lõhna- ja värvaine vaba.

Toode on pakendatud valguskindlasse metalltuubi. Veepõhine, kondoomide- ja nahasõbralik, hoida silma sattumast.
Säilitada toatemperatuuril.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.