TENA Pants Normal

-20%

9,6011,81

TENA Pants Normal imavad püksid on mugavamad ja diskreetsemad kui kunagi varem! Unikaalse disainiga imavad materjalid on paigutatud just sinna, kuhu neid kõige rohkem vaja on. Püksid on kindlamalt ümber keha ja jalas mugavamad. Lihtne jalga tõmmata ja ära võtta nagu tavalist aluspesu.

Imavus
imavus-5-5
Puhasta

Imavad püksid TENA Pants järgivad õrnalt kehakuju

Imavad püksid TENA Pants venivad ja sobituvad kehaga samuti kui aluspesu. Imavad püksid järgivad õrnalt keha liikumist ja kaitse on alati kindlalt paigas. Imavad püksid TENA Pants liibuvad tihedalt vastu keha, pakkudes teile mugavust ja kindlust.

Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ammoniaagilõhna.

Lõhnaneutraliseerija Odour Neutralizer vähendab ammoniaagilõhna, tagades värskustunde ja väärikuse.

Vedelikuindikaator näitab, millal on õige aeg vahetuseks

TENA Pants imavaid pükse ei ole tarvis vahetamisvajaduse hindamiseks ära võtta. Kui vedelikuindikaatori värv toote välisküljel muutub kollasest siniseks, on õige aeg mähet vahetada. Vedelikuindikaator imavatel pükstel TENA Pants annab teile märku.

Lekkebarjäärid annavad suurema kindluse

Imavatel pükstel TENA Pants on lisakaitseks tõhusad lekkebarjäärid, mis toimivad nii seistes, istudes kui ka lamades.

Vedeliku kiire imendumine ja eriti suure imavusega sisu tagavad pikaajalise kuivuse

FeelDry tehnoloogia juhib ka suured uriinihulgad kiiresti toote sisse. Uriin lukustub tootesse ja jääb ka surve all nahapinnast eemale, mis teeb toote veel mugavamaks. See on naha tervise hoidmisel esmatähtis.

Lahtirebitavad küljeõmblused mähkme hõlpsaks eemaldamiseks

Imavaid pükse TENA Pants on sama lihtne ära võtta kui jalga panna. Lihtsalt rebige küljeõmblused katki ja tõmmake imavad püksid jalast.

Õhku läbilaskev ja nahasõbralik

Imavatel pükstel TENA Pants on täielikult õhku läbilaskev välispind, mis laseb õhul ringelda. See hoiab ära niiskuse tekke, et nahk püsiks terve ja kandjal oleks mugav.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.