Pidamatus ja ebameeldiv lõhn (06.05.2010)

Pidamatus ja ebameeldiv lõhn (06.05.2010)

Mul esineb uriinipidamatus ja haisen ebameeldivalt selle järgi. Kas on mingit spetsiaalset vahendit olemas, millega nahka pesta, mis haisu neutraliseerib?
Vastus: Esmalt soovitan perearstile pöörduda uriinianalüüsi kontrolliks, et põletikku välistada. Uriinilõhna eritub rohkem ka siis, kui ei vaheta piisavalt sageli mähet.
Uriinihais oleneb mitmest tegurist: mida sööd, jood ja milliseid ravimeid võtad. Halva lõhna eemaldamiseks on mitmeid vahendeid: TENA pesukreem, mis puhastab, taastab ja kaitseb õrnalt tundlikku nahka. Ei vaja vett ega seepi. Kanda väike kogus pesukreemi eelnevalt niisutatud pesukindale ja pühkida mähkmepiirkonda eestpoolt tahapoole. TENA pesuvaht on sama efektigakui pesukreem ja samuti ei vaja vett ega seepi. Saadaval aerosoolpudelites.
Pesukinnas: pesukinnas enne ühelt poolt niisutada ja kanda peale pesuvahendit ja teise poolega pärast kuivatada mähkmealune piirkond suunaga eest taha.
TENA niisked puhastusrätikud: rätikud on mugavas ja kergesti avatavas ja suletavas pakendis. Rätik on eelniisutatud, pehme ja alkoholivaba, mis on mõeldud kogu keha kiireks ja õrnaks puhastamiseks. Puhastusvedelik ei vaja mahapesemist. Toodetega saab tutvuda ja neid osta internetipoest ja ka külastada kodukohajärgset Inkotuba.