Jätkuv urineerimistunne peale urineerimist – põletik? (22.04.2016)

Jätkuv urineerimistunne peale urineerimist – põletik? (22.04.2016)

Küsimus:
Tervist olen 23-aastane noormees ja pool aastat tagasi vaevas mind selline tunne nagu peaks kogu aeg vetsu minema urineerima. Kuid tegelikkuses ei olnud otsest vajadust, sest kui tuli, siis tuli ainult natuke. Pärast mõnda aega, kui olin jõhvikamahla tarvitanud suuremates kogustes, hakkas asi ära kaduma ja nii pool aastat. Nüüd on tekkimas jälle selline tunne nagu peaks vetsu minema, ei ole meeletult hull, aga segab selles suhtes koguaeg, et mõtlen selle peale.
Vetsus käies ei ole valus urineerida ega midagi. Lihtsalt tavapärane tunne, et peaks vetsu uuesti minema isegi pool tundi pärast vetsus käiku, kuid siis ka midagi ei tule. Ei oska ise kahelda ja samas ei taha ka arsti juurde minna. Mida peaks vältima tarbida ja mida oleks kasulik tarbida ja mida saaks apteegist ilma retseptita sellise asja vastu, mis võiks aidata.
Eelkõige tahaks kõige pealt ise sellest jagu saada ja kui kuidagi ei saa, siis pöörduda arsti poole.

Vastus:
Tere. Probleem eksisteerib Teil juba pikemat aega ja olete ise ka loodusliku raviga alustanud. Nagu näha raviefekt on vähene. On kindlasti veelgi looduslikke ravimeid kuid kas sellega edu tuleb on raske vastata. Tundub et siin võib olla tegemist varjatud põletikuga ka eesnäärme tasandil, kuna meestel esineb harva põie põletikku. Seega soovitan uroloogi või androogi konsultatsiooni, sest kauemal probleemi esinemisel sellel tasandil võib edasiselt mõjuda ka suguelule. Lugupidamisega. Dr. G.Timberg