TENA Lady Slim Mini Plus Wings

-20%

4,00 3,20

microPROTEX™-kompressioontehnoloogiaga TENA Lady Slim Mini Plus Wings tagab KOLMEKORDSE KAITSE lekete, ebameeldiva lõhna ja niiskustunde eest. See on sama suurusega kui väike menstruatsiooniside, kuid on mõeldud kasutamiseks kerge põiepidamatuse korral. Tänu microPROTEX™-kompressioontehnoloogiale on side suurepärase imavusega, tagades vajaliku kindlustunde ja diskreetsuse.

Imavus
imavus-2-5
Pakis
16 tk
Pikkus
23 cm
Kategooriad: ,

Kiire ja diskreetne kaitse tänu microPROTEX™-tehnoloogiale

TENA Lady Slim on hoolikalt disainitud efektiivse kaitse tagamiseks lekete vastu. microPROTEX™-kompressioontehnoloogia võimaldab kasutada üliimavaid materjale, side on suurepärase imavusega, tagades vajaliku kindlustunde ja diskreetsuse. TENA Lady Slim annab teile meelerahu ja enesekindluse.

TENA Lady Slim on asümmeetrilise kujuga, et diskreetselt ja mugavalt sobituda teie kehakujuga

TENA Lady Slim pakub suurepärast kaitset, mugavust ja diskreetsust. TENA Lady Slim sidemed on asümmeetrilise kujuga, sobitumaks teie kehakujuga, et saaksite tunda end vabalt ja mõelda meeldivamatele asjadele.

Kolmekordne kaitse – lekete, lõhna ja niiskustunde eest

Kõik TENA Lady tooted pakuvad teile kolmekordset kaitset lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Võimaldab teil tunda end kindlalt nii päeval kui ööl.

Dermatoloogiliselt testitud

Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud ning nahasõbralikud

Siidpehme pealispind on naha vastas eriti õrn ja kuiv

Kuiv nahapind on tähtis värskustunde saavutamiseks ja naha kaitsmiseks. TENA Lady Slim sidemetel on siidpehme tekstiilitaoline pealispind, mis imab niiskuse hetkega. TENA Lady Slim sidemed tagavad teile kuiva ja kindla tunde.

Lõhnakontrollisüsteem kindlustunde tagamiseks

Ärge laske uriinilekkel oma elu häirida! TENA Lady Slim sidemetel on lõhnakontrollsüsteem – Active Micro Fresh pärlid imavas sisus takistavad ebameeldiva lõhna teket. TENA Lady Slim hoiab teid alati värske ja enesekindlana.

Ühekaupa pakitud Easy Wrap pakendis

TENA Lady Slim Mini side on ühekaupa pakitud Easy Wrap pakendisse ja seda on lihtne käekotis või taskus kaasas kanda. TENA Lady Slim Mini sidemeid on lihtne kaasas kanda ja kasutamise järgselt ära visata.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.