TENA Lady Maxi Night

2,94

TENA Lady Maxi Night hoiab ka pikali olles ära lekked, ebameeldiva lõhna ja niiskustunde. See on pikem ja ühest otsast laiem, et tagada pikali olles lisakaitse. Nii tunnete ennast kuivalt, kindlalt ja mugavalt ka öösel.

Imavus
imavus-6
Pakis
6 tk
Pikkus
39 cm
Kategooriad: ,

Lisakaitse öiseks kasutamiseks

TENA Lady Maxi Night pakub suuremat kaitset öösel. Lisapikkus ja laiem ots kaitsevad lekete eest pikali olles, et saaksid nautida rahulikku ööund.

Lõhnakontrollsüsteem hoiab ära ebameeldiva lõhna

TENA Lady sidemetel on lõhnakontrollsüsteem, mis hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke ja leviku. Mikropärlid imavas sisus lukustavad lõhna endasse ning sa tunned end värske ja kindlana igas olukorras.

Kolmekordne kaitse – lekete, lõhna ja niiskustunde eest

Kõik TENA Lady tooted pakuvad teile kolmekordset kaitset lekete, lõhna ja niiskustunde eest. Võimaldab teil tunda end kindlalt nii päeval kui ööl.

TENA Lady sidemed järgivad kehakuju

TENA Lady ei paku ainult kaitset, vaid ka mugavust ja diskreetsust. TENA Lady sidemed järgivad kehakuju, pakkudes sellega lisakaitset ja kindlustunnet.

Dermatoloogiliselt testitud

Kõik materjalid on dermatoloogiliselt testitud ning nahasõbralikud

Siidpehme pealispind on naha vastas eriti õrn ja kuiv

Kuivus on oluline värskustunde säilimisel ja naha kaitsmisel. Seepärast on TENA Lady sidemete pealispind on siidpehmest materjalist, mis juhib hetkega niiskuse nahast eemale. TENA Lady sidemetega tunnete ennast kuiva ja enesekindlana.

Ühekaupa pakitud

Iga TENA Lady side on ühekaupa pakitud, mis võimaldab neid diskreetselt kaasas kanda ja pärast kasutamist mugavalt ära visata.

Pehmed elastikääred aitavad sidemel paremini naise kehakuju järgida

Pehmed elastsed sideme ääred järgivad su keha iha liigutust. Nii pakuvad sidemed sulle veel suuremat kindlustunnet ja mugavust. Saad aktiivselt liikuda ning ei pea kartma lekete pärast.

Pehme väliskiht on õhku läbilaskvast materjalist, mis aitab naha tervena hoida

TENA Lady sidemed on pehmest, õhku läbilaskvast materjalist, mis laseb õhul ringelda ja väldib niiskuse teket, hoides naha terve. TENA Lady sidemetega saate ennast värskena tunda.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.