NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

SMELL NET pindade puhastus, valmislahus 500ml

3,50

SMELL NET on valmislahus, mis on mõeldud veepesu taluvate pindade pesemiseks ja uriini (ka lemmikloomade) lõhna eemaldamiseks.
Toode on lõhnastatud ja peale kasutamist jääb ruumidesse värske ning meeldiv piparmündi lõhn. Kasutatakse haiglates, sanatooriumites, hooldekodudes, lasteasutustes, saunades, basseini- ja veeprotseduuriruumides, veterinaarkliinikutes ja kõikjal mujal, kus on vajalik pesemine või uriini lõhna eemaldamine.

Kasutamine

SMELL NET on mõeldud veepesu taluvate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks haiglates, sanatooriumites, hooldekodudes, lasteasutustes, saunades, basseini- ja veeprotseduuriruumides, veterinaarkliinikutes ja kõikjal mujal, kus on vajalik pesemine, ja uriini lõhna eemaldamine. Toode sobib kasutamiseks ka koduses majapidamises sanitaarruumide puhastamiseks (eemaldab uriinikivi) ning lemmikloomade uriini või muu ebameeldiva lõhna eemaldamiseks (nt. kassiliivakstid jne.).

Koostis:100g toodete sisaldab: benzyl-C12-18-alkyldimethyl, chlorides 0,025g, C12-14-alkyl(ethylphenyl)methyl]dimethyl, chlorides 0,025g anorgaaniline hape ˂ 1g, korrosiooni inhibiitor, lõhnaaine.

pH3

Nahale või silma sattumisel pesta rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole.

 

ISO9001_ISO14001 green_reliability 33 EEET_2015-2019_BW_logo_1 (1)

 

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.