NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

Perfect PFE – vaagnapõhjalihaste treenimiseks

119,00

Vaagnapõhjalihaste treenimine suurendab nende tundlikkust, aitab leevendada lekkeprobleeme ja ennetada vanusega kaasneda võivaid tervisemuresid.

Seadmel on 5 eelseadistatud programmi: 4 kliiniliselt testitud programmi vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja 1 programm kroonilise vaagnavalu leevendamiseks.

Seade on kaalult kerge ja ergonoomilise disainiga. Suur LCD ekraan, lihtsasti käsitletav klahvistik ja diskreetne otsik muudavad selle kasutamise kodukeskkonnas mugavaks.

Programmid:

*Inkontinentsi leevendamiseks: STRESS, URGE ja MIXED.

*Vaagnapõhjalihaste toonuses hoidmiseks: TONE

*Kroonilise valu raviks: PAIN

Viibrikule Perfect PFE omistati 2016 aastal Buzziebaby Silver Award. Bizziebaby on noortele teadlikele lapsevanematele loodud veebikeskkond. Auhinna vääriliseks peetakse tooteid, mis läbivad lapsevanemate-poolse pedantse testimise ning saavad maksimumpunktid.

Tähelepanu! Kui te olete rase, põete/teil on ravitud epilepsiat ja/või vähki alakeha piirkonnas, kasutate südamestimulaatorit või kui teile paigaldatud vaskspiraal on paigast nihkunud, on Perfect PFE ja Elise kasutamine vastunäidustatud.

 

Kategooria:

Lekkeprobleeme ja intiimpiirkonna tundetust ei tohiks pidada raseduse ja sünnitusega kaasnevaks normaalseks kõrvalnähuks või vanusega kaasnevaks paratamatuseks.

Põiepidamatus on enamikel juhtudel ravitav ning sellega ei tohiks „hakkama saada“ hügieenisidemeid kasutades, oma lemmiktegevustest loobudes või ennast sotsiaalselt isoleerides.

Seksuaalne tundetus on probleemiks nii sünnitanud naistele kui ka neile, kellel see kogemus puudub. Vaagnapõhja ja tupe tundetus ning orgasmini mittejõudmine mõjutavad lisaks paarisuhtele ka naise enesehinnangut ja emotsionaalset tasakaalu. Õnneks ei ole see olukord pöördumatu ja lahendus on siinsamas.

Viibrik Perfect PFE abil lihaste treenimine on lihtne, turvaline ja ravimivaba lahendus ning võib aidata naasta normaalse elukorralduse juurde. Seadme kliiniliselt testitud programmid on eelseadistatud, andes otsiku kaudu vaagnapõhjalihastele õrna stimulatsiooni. Nii treenib seade lihaseid ning võimaldab kasutajal saavutada lihaskontrolli (lihaseid tahtlikult pingutada ja lõdvestada).

 

Tavatreening ei anna tulemusi?

Vaagnapõhi kinnitub külgedelt istmikuluudele, eest häbemeluule ja tagant sabakondile. See on selline rombi-kujuline lihaskiht jalgade vahel, umbes nagu võrkkiik või batuut.
Tavaliselt ei saadagi täpselt aru, milliseid lihaseid pingutada ja seega on soovitav kasutada viibrikut, mis aitab vaagnapõhja kenasti üles leida ja treenib seda sinu eest.
Nii on sul lihtsam õppida selgeks pingutused ja neid iseseisvalt tegema asuda.

*Nõrgad intiimlihased -> programm STRES
Sümptomid: Ootamatu uriinileke aevastades, köhides, naerdes või sportides; tupp on tundetu ja tupesisese orgasmi saamine on keeruline; raskustunne alakõhus, organite allavaje; alakõhu- ja seljavalud.

*Pinges intiimlihased -> programm URGE
Sümptomid: Pidev soov külastada tualetti (normaalne vahe 3-4h); täis põiega võib põis iseeneslikult tühjeneda (aktiivse põie sündroom); ebamugavus või valu vahekorra ajal või tampooni sisestamise ajal; arusaamatu voolus või põletikud, alakõhu- ja seljavalud.
Olukorra parandamiseks on esmatähtis rahustada oma närvisüsteemi, viia stressitegurid miinimumini (nii sisemised kui välised tegurid), õppida hingama terve kehaga ning lõdvestada vaagnapõhjalihased.

*Segatoonuses lihased (või kui pole kindel) -> programm MIXED
Sümptomid: Segatoonuse puhul esinevad sümptomid mõlemast variandist. Kasuta programmi MIXED ka siis, kui Sa pole kindel, kas lihased on nõrgad või pinges.

VIIBRIKU KASUTAMINE EI OLE LUBATUD JÄRGMISTEL JUHTUDEL:

 • kui kasutad südamestimulaatorit
 • kui oled rase
 • kui Sul on diagnoositud või ravitud emakakaelavähki või vähki alakõhu piirkonnas
 • kui põed või oled põdenud epilepsiat
 • sõiduki juhtimise või mõne muu tegevuse ajal mil tahtmatu lihaste kokkutõmme võib seada kasutaja ohtu
 • kuni 12 nädala jooksul pärast sünnitust või piirkonnas tehtud operatsiooni.

KAHTLUSTE KORRAL KÜSIGE NÕU MÜÜJALT VÕI KONSULTEERIGE ARSTIGA.

ETTEVAATUSABINÕUD ENNE SEADME KASUTAMIST:

 • Uriinipidamatusel on mitmeid põhjuseid. Enne seadme kasutama hakkamist peaksid välja selgitama oma uriinipidamatuse tüübi ja põhjuse.
 • Kui Sul on kuseteedes või vaagnas põletik või nahaärritus, ei ole viibriku kasutamine soovitatud.
 • Kui tunne vaagnas ei ole normaalne, ole seadme kasutamisel ettevaatlik.
 • Organite allavaje või ebamugavustunde ilmnemisel konsulteeri arsti või seadme maaletoojaga.
 • Kui kasutad vaskspiraali ning viibriku kasutamine tundub ebamugav, lõpeta koheselt kasutamine. Kui vaskspiraal on halvasti paigaldatud või kohalt nihkunud võib stimulatsioon ulatuda emaka seinale.

NB: Menstruatsiooni ajal on viibriku kasutamine lubatud, kuid see võib olla veidi ebamugavam.

Viibrikutele kehtib garantii 2 aastat ostu sooritamise kuupäevast.
Garantii ei kehti juhul, kui tarbija on toodet kasutanud mitte-eesmärgipäraselt, seade on saanud mehhaanilise vigastuse või veekahjustuse.
Palun ole juhtmeid ühendades ja lahtiühendades hoolas ning hoia kinni juhtme tugevdatud osast.
Otsiku loputamisel jälgi, et ei tekiks veekahjustust.
Asendusotsikuid ja juhtmete kompelekti saab osta ka eraldi.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.