MEFIX RULLPLAASTER

-10%

11,97

Isekleepuv rullplaaster Mefix on ideaalne kinnitusplaaster sidemete, tampoonide, kateetrite ja voolikute fikseerimiseks.

Tagab kindla kinnitumise ja kleepumise ka õrnale nahale.

 

Puhasta
ISO kood: - Kategooriad: ,

Plaaster on elastne, jälgib hästi kehakontuure ega takista liigutamist. Mitteimav materjal takistab vere ja eritiste läbiimbumise plaastrist ning poorne alusmaterjali struktuur laseb nahal hingata.
Veel baseeruv polüakrülaatliim on õrn nahale ja tagab kindla kinnitumise.
Kergelt eemaldatav kattepaber on iga 10 cm järel märgistatud, mis teeb plaastri kasutamise lihtsaks. Mefixit on lihtne lõigata sobiva kuju ja suurusega tükkideks.

Kasutamine:
Mefix sobib kasutamiseks erinevates situatsioonides, kus läheb vaja kinnitusplaastrit: sidemete, haavatampoonide, kateetrite ja kanüülide fikseerimisel.
Lõika vajalik suurus. Eralda kattepaberi kaks poolt kergelt venitades ja painutades. Eemalda kitsam pool. Aseta kleepuv pool nahale. Eemalda teine osa kattepaberist. Silu Mefixit, et tagada korralik kinnitumine. Paigaldamisel ära Mefixit venita.

Tähelepanu!
Vältimaks mehhaanilise jõu mõjul tekkida võivaid nahavigastusi, ei tohi plaastrit paigaldamisel venitada, see on eriti tähtis paigaldamisel liigeste piirkonda.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.