NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

CP WASH LOTION, Vedelseep tundliku naha puhastamiseks 500ml

3,20

CP Wash Lotion on mahe ja nahasõbralik vedelseep sagedaseks käte-, keha- ja juustepesuks. Toode eemaldab õrnalt aga efektiivselt mustuse ning sobib normaalsele, kuivale kui ka tundlikule, õrnale ja kahjustatud nahale.

Kategooria:

CP Wash Lotion vedelseep sisaldab naturaalset betaiin, mis on pikaajalise sügavniisutava ja pehmendava toimega. Ühtlasi on betaiinil omadus tugevdada naha kaitsebarjääri ja seeläbi suurendada selle kaitsevõimet ärritustele ja põletikkudele.

CP Wash Lotion vedelseep on spetsiaalselt välja töötatud tundliku nahaga inimestele. Kuna toode on värvitu ja lõhnatu, siis sobib kasutamiseks just meditsiiniasutustes, toiduainetööstuses ja kohtades, kus on vajalik sage kätepesu.

KASUTUSKOHAD:
•kätepesu enne hügieenilist ja kirurgilist käte antiseptikat
•õrn käte-ja kehapesu
•patsientide vannipesu
•vastsündinute ja laste vannipesu
•operatsioonieelne pesu ja vannipesu

TOOTE OMADUSED:
*lõhna-, värvainete, leelise- ja seebivaba
*õrnale ja tundlikule nahale
*puhastab põhjalikult
*kaasaegsed ja mahedad komponendid
*vastab EU Ecolabel nõuetele
*nahale sobilik pH
*dermatoloogiliselt testitud (läbinud tundliku naha testi)

KASUTAMINE:
Kätepesuks kantakse ca 2-3 ml toodet niisketele kätele, vahustatakse, pestakse, loputatakse põhjalikult ja seejärel kuivatatakse. Erilist tähelepanu tuleb pöörata sõrmeotste, -vahede, ja peopesade hoolikale pesemisele.
Veenduda, et käed oleksid kuivad enne antiseptikumi kasutamist.
Kehapesuks kantakse toode eelnevalt niisutatud nahale ja juustele. Seejärel pestakse ja loputatakse. Juustepesu võib vajadusel korrata. Soovitav kasutada palsamit.

PAKEND: 500ml dosaatorpudel

Toote stabiilsus: 12 kuud pärast avamist

KOOSTIS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 cocoate, Glycerin, Sodium Chloride, Betaine, Sodium Benzoate, Citric Acid

pH 5,5

 

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.