Alarmaparaat Contessa

155,00

Alarmseade laste öisest voodimärgamisest vabanemiseks.

Kasutada koos spetsiaalsete sensor-aluspükstega, mis tuleb osta eraldi juurde vastavalt soole ja pikkusele.

Väike adapter kinnitatakse sensor-aluspükste külge ning alarmaparaat pannakse voodist kaugemale. Juhtmevaba ühendus.

 

Alarmseadme komplekti kuuluvad:
1. Vastuvõtja
2. Saatja
3. Adapter
4. Kasutusjuhend
5. Tulemuste tabel
6. Pesemise juhised

NB! Sensor-aluspesu ei ole seadmega kaasas, tuleb osta eraldi juurde vastavalt soole ja pikkusele.

Sisselülitamine
Ühenda vastuvõtja adapteriga. Ühenda seade adapteri abil vooluvõrku. Vastuvõtja peal lülitub sisse punane tuli.

Saatja ja sensor-aluspesu ühendamine
Contessa on wireless seade. Seade on sisselülitatud, kui vastuvõtja on vooluvõrgus ja saatja ühendatud sensor-aluspesu trukkide külge.

Häiresignaali tugevuse valimine
Häiresignaali tugevuse muutmiseks kasuta väikest kruvikeerajat ja keera vastuvõtja all olevat kruvi.

Contessa seadme igapäevane kasutamine
Ühenda saatja sensor-aluspesuga, lülita vastuvõtja adapteri abil vooluvõrku ning pane sensor-aluspüksid kasutajale jalga. Paiguta vastuvõtja kasutajast mõne meetri kaugusele nii, et kui alarm tööle läheb, siis peab kasutaja selle välja lülitamiseks voodist välja tulema. Urineerimine põhjustab häiresignaali, mis äratab kasutaja ülesse ja põie sfinkter sulgub reflektiivselt. Kasutaja tõuseb voodist, vajutab „Stopp“ nuppu ning läheb põie tühjendamiseks tualetti. On väga oluline, et kasutaja oleks kõigest teadlik ning ärkaks häiresignaali peale täielikult ülesse. Vahetu reaktsioon häiresignaalile on võti edu saavutamiseks, et kujuneks välja refleks põie sulgemiseks. Kasutaja paneb jalga kuiva paari sensor-aluspesu ning läheb tagasi magama

Praktilised nõuanded
• Et vältida saatja eemaldumist sensor-aluspükstelt, on väga rahututel magajatel soovitatav kanda sensor-aluspesu peal lisaks oma aluspesu.
• Rohke higistamise korral kandke sensor-aluspesu all lisaks enda tavalist aluspesu, et vältida ebavajalike alarmide teket.

Saatja
Saatja on varustatud 3V patareiga, tüüp CR2032 (eelistatult Varta). Eelistada tuleb patareid, mille pind on võimalikult sile. Tavakasutusel töötab üks patarei vähemalt 2 kuud. Enne kasutamist tuleb saatja korralikult ühendada sensoriga aluspesu esiküljel olevate trukkidega.

NB! Kui seade ei ole kasutuses eemalda saatja alati sensor-aluspesu küljest. Selliselt käitudes säästad akut! Vaheta saatja aku, kui tühja aku indikaatortuli süttib.
Saatja töökorras olekut saab kontrollida järgnevalt – lülita vastuvõtja vooluvõrku ning vajutada sensor-aluspesu mõlemat trukki korraga metallist esemega (nt käärid). Kui alarm ei lähe tööle, siis tuleb saatjal patarei välja vahetada.

Saatja patarei vahetamine
Ava lameda otsaga kruvikeerajaga saatja ning eemalda ettevaatlikult kinnitusklapi alt olemasolev patarei. Sisesta uus patarei ja vajuta õrnalt kinnitusklapile. Pane tähele, et õhuke kummist ringikujuline ketas oleks all ja paks üleval. Sulge saatja.

 

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.