Alarmaparaat APOLLO24

59,50

Alarmseade laste öisest voodimärgamisest vabanemiseks.

Saab kasutada koos spetsiaalsete andurmattidega, mis tuleb osta eraldi juurde või kasutaja enda aluspesuga.

Alarmseade tuleb kinnitada kas andurmati või lapse aluspesu külge.

Apollo 24 seadmel on kaks kasutusvõimalust:

KOOS andurmatiga – Kasutage ORANŽI klambriga juhet.
• Kasutage SINISE klambriga juhet;
• Kinnitage klamber andurmati otsa kus on näha mustad jooned. On väga oluline, et metallist „hambad“ kinnituksid täpselt mustade joonte peale!
• Kleepige andurmatt kasutaja aluspesu külge.
• NB! Ärge kinnitage oranži klambrit otse aluspesule, sest teravad „hambad“ võivad aluspesu kahjustada.

ILMA andurmatita – Kasutage SINISE klambriga juhet;
• Kinnitage klamber kasutaja aluspesu külge.
• Kinnitage klamber kohta, kuhu arvatavasti tuleb esimene uriinitilk.
• Selleks, et häiresignaal tööle läheks peab klambri vahel olev riie minema märjaks, seega on õige kinnituskoht väga oluline.

Apollo 24 seadmega on kaasas 2 tasuta andur-matti, mida soovitame kasutada, kuna suureneb sensori tundlikkus ning detekteeritav ala. Alarmsignaal antakse varem ja seetõttu on treenimine efektiivsem. Andurmatte on võimalik lisaks juurde osta.
Andurmati eelised:
+ kõrge sensori tundlikkus tagab kohese häiresignaali urineerimise korral;
+ saab kasutada isiklikku aluspesu;
+ ei leki ning seetõttu pole kiire reageerimise korral aluspesu vaja vahetada.

Enne kasutamist:
Enne alarmi kasutamist tuleb paigaldada patarei. Eemalda patareikate kasutades pakendis olevat kruvikeerajat. Paigalda patarei tekstiga ülespoole (vt. joonis). Pane kate tagasi ja kinnita kruvid. Punane indikaatortuli vilgub lühidalt 20-30 sekundi järel.

Häiresignaali tüübi valimine:
Häiresignaalideks on vibratsioon, heli või mõlema kombinatsioon. Seadme standard häiresignaal on ainult heli. Häiresignaali muutmiseks tuleb 3 sekundit „Stopp“ nuppu all hoida (vt. joonis), kuni punane märgutuli pidevalt põleb. Vajuta nuppe A või B. Iga vajutusega muutub häiresignaali tüüp helilt vibratsioonile või nende kombinatsioonile. Vajuta „Stopp“ nuppu, kui oled soovitud alarmi välja valinud. Punane märgutuli lülitub välja. Pange tähele, et punane märgutuli peab olema pidevalt sisse lülitatud kui soovite määrata häiretüüpi.

Häiresignaali helitugevuse valimine:
On kolm helitugevust: vaikne, keskmine ja vali. Seadme tehase seadistus on keskmine tugevus. Hoides 1 sekundiks all nuppu A helitugevus tõuseb ja hoides 1 sekundiks all nuppu B helitugevus langeb.

Tühja patarei signaal:
Kui punane märgutuli on pidevalt sees, siis see tähendab, et patarei on peaaegu tühi. Vahetage patarei.

Apollo 24 kasutamine:
Kinnita seade klambri abil pidžaama krae külge ning viige juhe pidžaama alt aluspesuni ning kinnitage kas aluspesu (sinine) või andurmati (oranž) külge. Kui alarm hakkab tööle, vajutage „Stopp“ nuppu. Alarm läheb uuesti 20 sekundi pärast tööle, kui juhe on endiselt mõlemast otsast kinnitatud. Häiresignaal kordub seni, kuni ühest otsast juhe eemaldatakse.

Kui alarm hakkab tööle:
Urineerimine põhjustab häiresignaali. Kasutaja ärkab ülesse ja põie sfinkter sulgub reflektiivselt. Kasutaja ärkab ülesse, vajutab „Stop“ nuppu ning peab ühe juhtme otsa anduri küljest eemaldama. Kasutaja tõuseb voodist ning läheb tualetti, kus lõpetab põie tühjendamise.

Tähtis: kasutaja teadlikkus väga oluline!
On väga oluline, et kasutaja oleks kõigest teadlik ning ärkaks häiresignaali peale täielikult ülesse. On soovitatav, et lapsevanem või tugiisik magaks samas ruumis, et kindlustada kiire reageerimine häiresignaalile. Vahetu reaktsioon häiresignaalile on võti edu saavutamiseks, et kujuneks välja refleks põie sulgemiseks. Just seetõttu soovitame kasutada andurmatte, sest sensormatt reageerib igale uriini tilgakesele kuid väike klamber nõuab alarmi aktiveerimiseks suuremat uriini kogust.

Edukas treening
Lõpetage seadme kasutamine, kui kuivad ööd on kestnud 3 nädalat järjest. Kui voodi jääb kuivaks ka 2 nädalat peale seda, on treening olnud edukas.

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.