NB! Konto number ja ettevõtte nimi on muutunud!

AKUPRESSUURMATT JA -PADI Qmed. Akupressuur aitab pea-, selja-, kaela- ja lülisamba valu ning lihaspingete ja krampide korral.

34,40

Akupressuurmatt ja -padi aitab väsinud ning stressis keha lõõgastada ja pingetest vabastada. Akupressuur aitab pea-, selja-, kaela- ja lülisamba valu ning lihaspingete ja krampide korral. Samuti mõjub üldisele heaolule ja väsimusele positiivselt ning vähendab stressi. Qmed akupressuuri komplektiga saab stimuleerida akupressuri punkte ja närve kehas, et tugevdada immuunsust ja vähendada haigustekitajate mõju.

Kategooria:

Kliiniliselt on tõestatud, et akupunktuur suudab reguleerida enteroni liikumist kehas, seedenäärmete sekretsiooni, sapivoolu, sapipõie ja sapiteede diastoolset ja kontraktiivset funktsiooni. Akupunktuur aitab puhastada kanaleid ja kapillaare, mis on väga olulised nii vereringes kui ka inimkeha normaalsete füsioloogiliste funktsioonide säilitamiseks. Jalgade tsooniteraapias (refleksoloogias) ja massaažis kasutatakse akupressuurmatti, et stimuleerida keha energiavoolu jalgadest pähe, mis võib vähendada sümpaatilise närvisüsteemi ärritust, leevendada ärevust ja parandada lõõgastumist.

Kehapunktide stimuleerimise meetodi põhimõte seisneb selles, et elujõud, hiina keeles „qi“, võib voolata läbi kehakanalite kogu kehas. Selle teooria kohaselt tekib “qi” blokeerimisel halb enesetunne või haigus, kuid kinnijäänud energia saab kergesti liikuma, vajutades akupunktuuri punktidele. Nende punktide stimuleerimine võib mõjutada kehakanalite kaudu maksa funktsioone, et ravida haigusi ja säilitada tervist.

Kasutamine:

Asetage matt voodi peale (või muule pehmele pinnale). Heitke matile ettevaatlikult pikali või asetage akupressuurpadjale ainult soovitud kehaosa, näiteks jalad või kael. Vältige ärritunud nahapinna asetamist akupressuurmatile ja -padjale! Esimestel kordadel asetage akupressuurimati ja -padja peale ka käterätik või muu õhuke riie, et teravad orad ei oleks nii tugevalt tuntavad. Näiteks võib kanda T-särki ja retuuse. Esimesed minutid võivad olla valusad, kuid hingake sügavalt ja aeglaselt, kerge valu muutub suhteliselt kiiresti ja tunnete lõõgastust. Alustage ravi lühikese 5 minuti pikkuse seansiga. Kui teie keha on akupressuurmatiga harjunud, võite sessiooni pikendada 40 minutini päevas. Parima tulemuse saamiseks kasutage seda iga päev.

Komplekti kuuluvad:
Akupressuurmatt: 74 x 44 cm, 230 ketast x 27 tihvti
Akupressuurpadi: 39,5 x 10 x 15 cm, 73 ketast x 27 tihvti
Riidest kott

Maksmine

Millal ma kauba eest maksma pean?

Maksta saab kohe Swedbanki internetipanga lingi kaudu. Arvega makstes võite ükskõik millise panga internetipangas või pangakontoris tasuda teie e-maili aadressile saabunud arve alusel.

Kohaletoimetamine

Kas tooted võib tellida ükskõik millisele aadressile?

Kauba saate kätte kas valitud SmartPOSTi automaadist või toob kuller selle teie valitud aadressile. Kohalekanne toimub ainult Eestis asuvatele aadressidele.

Tagastamine

Kaupade tagastamine

Kaupade tagastuse ja pretensioonide esitamise kohta lugege siit.