*Seoses eriolukorraga saab riikliku soodustusega tooteid tellida nüüd ka posti teel.

*Seoses eriolukorraga saab riikliku soodustusega tooteid tellida nüüd ka posti teel.

Seoses eriolukorraga on nüüd võimalik tellida igapäevaseks hoolduseks vajalikud riikliku soodustusega tooted ka posti teel – kas kulleriga koju või lähimasse pakiautomaati.

Alates 18. märtsist saate tellida endale kõik vajalikud inko- ja nahahooldustooted telefoni või e-posti teel lähimast Inkotoast. Inkotubade kontaktid siin.

Telefoni teel tellides:
*Pange valmis oma isikuandmed ning isikliku abivahendi kaart ja varasemad ostuarved, et veenduda limiitide õigsuses.
*Koostage juba varem nimekiri toodetest, mida soovite tellida.
*Mõelge välja millist paki saatmise võimalust kasutate – kas kuller või milline on sobivaim pakiautomaat, kas see on Omniva või Smartpost? NB! Kullerid annavad eriolukorra ajal paki üle väljas (ei tule siseruumidesse).
*Kui tellija ei ole isikliku abivahendi kaardi omaja – siis tuleb esitada ka tema ees- ja perekonnanimi ning telefoni number.

E-posti teel tellides:
*Tellija ees- ja perekonnanimi, isikukood, telefoninumber. Kui tellija ei ole isikliku abivahendi kaardi omaja, tuleb esitada ka tellija ees- ja perekonnanimi ning mobiiltelefoni number.
*Täpne toodete nimetus ja kogus, mida soovite.
*Juurde märkida, kui soovite mõnda toodet üle lubatud limiidi ehk täishinnaga tellida.

Uus klient
Kui soovite osta tooteid riikliku soodustusega, kuid pole veel Inkotoa klientide nimekirjas, siis palume kindlasti algselt ühendust võtta telefoni teel, et kõik vajalikud andmed riikliku soodustuse saamiseks saaksid programmi kantud.

Eriolukorra lõppedes
Riikliku soodustusega tellimuse puhul on oluline meeles pidada, et posti teel riikliku soodustusega abivahendeid soetades jääb esialgu täitmata Teie isikliku abivahendi kaart. Seega on tellimuse teinud inimesel kohustus 30 päeva jooksul pärast eriolukorra lõppemist kindlasti esitada Inkotoa esinduses isikliku abivahendi kaart, et teha sissekanded soodustehingute kohta. Kui isikliku abivahendi kaart jääb 30 päeva jooksul pärast eriolukorra lõppemist esitamata, peab abivahendikeskus paraku hiljem ostu kohta täisarve vormistama (ehk toodete eest täishinna maksma). Seda põhjusel, et Sotsiaalkindlustusamet ei kompenseeri nende ostude riikliku soodustuse osa, mis on isiklikku abivahendi kaarti kandmata.

Kogused ja riiklik soodustus
Lisaks paneme inimestele südamele, et abivahendeid riikliku soodustusega tellides tuleb tellijal endal veenduda, et tellitav kogus ei ületa talle määratud piirkogust. Kui isik on tellinud abivahendeid üle 1 kuu piirkoguse, peab abivahendikeskus jällegi peale Sotsiaalkindlustusameti sellekohast teavitust üle limiidi ostetud abivahendite kohta esitama arve täishinnas.

Tooted, mida saab osta posti teel:
*Sidemed, mähkmed, imav aluspesu, fikseerivad püksid
*Imavad aluslinad, madratsikaitsed
*Kateetrid, uriinikotid
*Naha hoolduse ja puhastustooted
*Niisked salvrätikud, peapesumütsid, pesukindad
*Hooldustooted: kindad, põlled, uriinilõhna eemaldavad tooted

Inkotoad üle Eesti endiselt avatud
Lisaks posti teel võimaldatud tellimustele on endiselt on avatud ja ootavad Teid meie 10 Inkotuba üle Eesti, kust saab abi küsida ning tasuta nõustamist.

Vabandame ebamugavuse pärast ning loodame, et saame erilahendusi kasutades säästa nii Teie enda kui ka Inkotubade töötajate tervist ning eriolukorrast turvaliselt läbi minna.